Обери свій колір

Подумайте, будь-ласка, який із названих нижче кольорів найбільш приємний вам останнім часом.

Зелений.

Його вибирають люди, які вважають себе реалістами. Вам не позичати волі, наполегливості, цілеспрямованості. Здається ви народжені для того, щоб керувати іншими. Точна пам’ять, уміння чітко і ясно викладати думки-ваші сильні сторони. При цьому ви зі смутком помічаєте, що не всі розуміють ваші благородні наміри - це дратує. Будьте обережні, навчіться розслаблятись і не бійтесь невдач.

Червоний.

Оптимісти і життєлюби завжди обирають цей колір. Прагнучи успіху, ви зазвичай досягаєте результату у будь-якій діяльності. У вас постійне бажання активних дій, ініціативи, конкуренції в еротиці, спорті тощо. Ви живете теперішнім, керуючись у житті принципом «переживати труднощі по мірі їх надходження». У вас часто з’являється бажання кардинально змінити сферу діяльності.

Фіалковий.

Ви чуттєві, чарівні, привітні. Зовнішній світ з його грубими реаліями не викликає у вас симпатії. Ви намагаєтесь жити у своїй, створеній уявою країні, де є місце романтиці, сентиментам, справжній дружбі і ніжним стосункам. У вас особлива потреба в тонкому розумінні з боку партнера, вам хочеться, щоб усі оточуючі помічали і позитивно оцінювали вашу чарівність. Усе таємничо-містичне викликає у вас жвавий інтерес. Ви любите і відчуваєте справжнє мистецтво. Через фізіологію цей колір часто обирають підлітки, вагітні жінки та хворі люди із зміненими функціями щитовидної залози.

Синій.

Його вибирають люди з урівноваженим характером, схильні до споглядальності. Особливо його люблять товстуни. Вам властивий спокійний, розмірений спосіб життя, потяг до гармонії і задоволеності. У вашому житті немає місця гармидеру і поганому настрою; події розвиваються плавно, відповідно до традицій. Ви відданий партнер і дуже вразливі у питаннях, що торкаються кохання і одруження. Ви розгублюєтесь у ситуаціях, які швидко змінюються. Ви сором’язливі, слабкі, але небезпечні, коли хтось стає вам на дорозі.

Жовтий.

Символічно, що жовтий колір відповідає теплу сонця, духу щастя, свободи. Ви живете очікуванням щастя у всіх його проявах та незчисленних формах - від сексуальних проявів до захоплення філософськими системами. Від вас віє оптимізмом і приязністю, але ваша постійна посмішка часто являється маскою, за якою приховуються внутрішня напруга і бажання уникнути труднощів. Ви хочете поваги і можете бути прикладом працьовитості, але наполегливість і старанність приходять до вас епізодично, час від часу. Ви рідко перебуваєте у спокої, весь час шукаєте чогось нового і схильні до змін заради змін.

Коричневий.

Якщо у вас з’явилася любов до коричневого кольору, то це означає, що у вас з’явилася маса проблем, подолати які ви не в змозі. Це може бути конфліктна атмосфера на роботі, дискомфорт в особистому житті чи важка хвороба. Вам явно не вистачає того, що англійці називають «мій дім- моя фортеця», тобто місця, де можна відчути себе у безпеці. У будь-якому випадку вам необхідний відпочинок і спокій, доброзичливе оточення.

Чорний.

Зазвичай його обирають люди, пов’язані з підприємницькою діяльністю. У багатьох випадках вибір чорного обумовлений традиціями і тенденціями у моді і в цьому випадку мова йде про колір не улюблений, а скоріше за все модний.
При цьому, якщо ж вам все таки подобається чорний колір сам по собі, це означає , що теперішній період життя складається не найкращим чином. У будь-який момент може статися спалах екстримальної поведінки, про який потім доведеться жалкувати. Ви наполегливо намагаєтесь відстоювати свою точку зору, драматизуєте ситуацію, вимоги до себе вважаєте завищеними, повстаєте проти своєї долі і схильні діяти нерозсудливо.

Сірий.

Вам властива велика доля самолюбства, яка багато в чому визначає ваші вчинки. Ви здатні до ефективної і плідної діяльності. Можливо оточуючі вважають вас непересічною особистістю, але лише собі ви можете зізнатися, що всі ці досягнення - тільки результат втечі від хвилюючої вас проблеми. Ви здатні приховувати свої істинні наміри і досягати своїх цілей, залишаючись при цьому ніби в стороні від того, що відбувається. Кар’єра політика чи бізнесмена може виявитися досить вдалою.

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Завантаження ...

Телефон довіри

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк