профорієнтація823 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

Творчий звіт педагогів училища

12.03.20р. в закладі відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему «Творчий звіт педагогів, що атестуються». Своїм досвідом, інноваційними формами та методами діяльності, методичними напрацюваннями ділилися вихователі, бібліотекарі, майстри виробничого навчання та викладачі закладу.

822 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  

ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ

10 березня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося нагородження переможців III етапу XIX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого шевченківським дням, «Об’єднаймося ж, брати мої!».

ГЛАДУНСЬКА ІННА, здобувачка освіти групи Кд-11, стала переможницею у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та отримала грамоту і цінний подарунок.

ВІТАЄМО!!!

821 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  

Тиждень психології

Згідно з річним планом роботи училища на 2019-2020 н.р. та з метою реалізації психологічного супроводу освітнього процесу, підвищення психологічної культури здобувачів освіти та всіх працівників училища, розвитку інтересу до предмета «Професійна етика та психологія», прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, можливостей самореалізації та створення позитивного емоційного настрою з 02 по 06 березня 2020 року в училищі відбувся «Тиждень психології».

Тиждень підготували та провели практичний психолог училища Гулюк Сніжана Василівна та викладач предмета «Професійна етика та психологія» Самоїл Ірина Євгеніївна за допомоги учнів груп О-11 та О-12, майстрів виробничого навчання Ковальчук Оксани Вікторівни, Бугайчук Тетяни Броніславівни та Багинської Валентини Борисівни, викладачів Ящук Олени Володимирівни та Войтко Світлани Василівни.

У рамках Тижня проведено ряд пізнавальних та цікавих заходів. Кожен день був тематичним. Участь у заходах приймали всі учасники освітнього процесу.

02 березня – День мотивації «Зроби себе сам»

1. Відкриттям тижня стали проведення акції «Ранок розпочинається з мотивації» та показ протягом дня мотиваційних мультфільмів та відеороликів. Учасники акції отримали заряд бадьорості та позитивний настрій на весь день.

2. Щоб позбутися негативних емоцій у практичній психології є багато способів, які дозволяють людині управляти власним настроєм та допомагають розслабитися. Боротьба з негативними емоціями в училищі відбувалась за допомогою методу позбавлення негативу - «Пожирач неприємностей».

Матеріалізуємо та викидаємо. Дана техніка дуже популярна та дієва. Пам’ятайте: життя занадто прекрасне та коротке, щоб витрачати його на негативні емоції.

На позитивній ноті пройшла акція «Колір мого настрою», під час якої проводилося опитування: «З яким настроєм Ви сьогодні прийшли в училище?». Кожен колір «смайлика» символізував настрій учасника. За результатами проведення акції переважав зелений колір, який символізує позитивний настрій.

3. Створена інформаційна газета «Цікава психологія», а біля кабінетів розміщені «Думки Великих на щодень».

03 березня – День здійснення бажань.

1. У холі І поверху було розміщене «Дерево бажань» та стікери, на яких усі учасники освітнього процесу могли написати свої бажання, та прикріпити їх на дереві. Мораль: думки – матеріальні. Ми формуємо власне життя своїм способом мислення.

2. Поряд створений «Паркан відвертості, побажань та пропозицій» з метою виявлення думок про училищні події або їхню відсутність; формування навичок конструктивного спілкування, самовираження, зняття напруження; можливість висловити власну думку про училище, стосунки між учнями та педагогами, іншими працівниками закладу освіти.

3. Проведена гра «Юний слідопит» з метою розвитку позитивних стосунків між учнями, навичок швидкої та якісної самоорганізації на спільну діяльність, уміння співпрацювати з педагогами, зацікавленість життям училища. У грі були задіяні учні І та ІІ курсів.

За результатами гри «Юний слідопит» переможцями стали:
I місце – здобувачі освіти групи К-11;
II місце – здобувачі освіти групи К-22;
Групи К-13 та П-11 розділили між собою III місце.
Всі переможці отримали солодкі подарунки.
04 березня – День протидії насильству

1. Проведена відкрита виховна година «Розірви коло – зупини насильство!» з метою привернення уваги до такої болісної проблеми сьогодення, як насильство загалом та в сім"ї зокрема. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

2. Розповсюдження інформаційних брошур «Жертва домашнього насильства - план дій».

05 березня – День безпечного інтернету. – Всі ми родом із дитинства.

1. З метою популяризації безпечної грамотної поведінки в інтернеті та для закріплення знань, отриманих на заняттях «Селфіманія. Інтернетзалежність» було проведено акцію «Емодзі (Emoji) за правильну відповідь».

2. Показ протягом дня просвітницьких відеороликів та створення інформаційного куточка тематичних повідомлень щодо безпечного інтернету для всіх учасників освітнього процесу.

3. Для педагогічних працівників, з метою попередження та подолання синдрому емоційного вигорання, згуртування педколективу, проведене заняття з елементами тренінгу «Всі ми родом із дитинства».

05 березня – Підведення підсумків тижня

Тиждень психології став святом для душі. Він пройшов у режимі цілющого стилю спілкування, де всі учасники отримали корисну інформацію та позитивний настрій.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у проведенні Тижня.

820 Рейтинг:  0.133  »  Змінено: ...   »  

майстер-клас "фуд-фотографія"

02.03.2020 року майстри виробничого навчання Хірна Софія Іванівна та Франюк Руслана Романівна відвідали майстер-клас "фуд-фотографія" цікавого фотографа Дмитра Бахти в ресторані "Баржа".

Отримали кортсний досвід, незабутні враження та емоції.

819 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  
На странице: 5 10 15 20 25 30 50   Показано с 1 по 5 из 688 записей 1 2 3 4 5 ... 138 Вперед
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Завантаження ...

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк