ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ

12 січня у закладі традиційно, згідно річного плану роботи, був проведений захід, на якому педагогічні працівники діляться новітнім досвідом, сучасними методами та формами роботи, креативними ідеями щодо проведення уроків теоретичного та виробничого навчання з теми ""Дистанційне навчання - невід"ємна частина сучасної професійної освіти".

В рамках фестивалю відбулася нарада-рефлексія щодо того як у педагогів змінилося бачення змішаного навчання та стратегії змішаного навчання для нашого закладу після проходження онлайн -навчання EU4Skills для сучасної України «Покращення рівня цифрових компетентностей викладачів та керівникиків закладів ПТО».

Було сплановано подальшу роботу щодо впровадження змішаного навчання та покращення цифрових умінь педколективу та здобувачів освіти.

865 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

державна кваліфікаційна атестація

В період з 04.01.2021 по 06.01.2021 року у закладі освіти проходили ДКА у групах за спеціальностями "Кухар", "Офіціант, бармен" та "Пекар, цукерник", здобувачі освіти отримали відповідні кваліфікації "Кухар IV розряду", "Бармен IV розряду" та "Пекар IV розряду".

Група К-21 Група К-22 Група К-23 Група К-24 Група О-21 Група О-22 Група Х-21
864 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

майстер – клас для вихованців реабілітаційного центру опорно рухового апарату «Крок»

17.12.2020 року в НПЦ ДНЗ «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» здобувачами освіти груп К 21- К11 та майстрами виробничого навчання Лемех Н.В., Малиновською Т. А. був проведений майстер – клас для вихованців реабілітаційного центру опорно рухового апарату «Крок». Учасники майстер – класу готували новорічний салат «Олів’є» та новорічні капкейки.

Позитивних емоцій багато не буває.
863 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

Вифлеємська зірка

У ДНЗ "РВПУ ресторанного сервісу і торгівлі" відбувся перший відбірковий етап обласного конкурсу "Вифлеємська зірка". За підсумками оцінювання перемогу здобула учениця групи К-14 Маринка Мадонна, яка виконала колядку "Пречистая Діва Сина породила"

Богатир Ірина група КдХ-11 "Чудо у Давида в домі"
Кухоцька Альона група О-11 "У Вифлеємі нині новина"
Маринка Мадонна група К-14 "Пречистая Діва Сина породила"
Онуфрійчук Вікторія група О-21 "Коляда"
Левчук Ганна група К-21 і Трофимчук Оксана група Кд-11 "Ми прибули господарю"
861 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

Зима прийшла – празники привела

В бібліотеці ДНЗ «РВПУ РС і торгівлі» бібліотекарями – Жук В.В., Романік І.В., майстром в/н Цупрук З.Є., для групи К-14 був проведений виховний захід «Зима прийшла – празники привела», в ході якого відбувся показ презентації « Зимові свята в Україні: звичаї, традиції, обряди», створена тематична виставка «Магія зимових свят».

860 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  
На странице: 5 10 15 20 25 30 50   Показано с 1 по 5 из 729 записей 1 2 3 4 5 ... 146 Вперед
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Завантаження ...

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк