державна кваліфікаційна атестація

Протягом січня 2020 р. в закладі освіти проходили державні кваліфікаційні атестації на присвоєння робітничої кваліфікації "Кухар ІV розряду", "Бармен ІV розряду", "Пекар ІV розряду".

Здобувачі освіти показали високий рівень фахової підготовки відповідно до вимог і тенденцій розвитку ресторанного бізнесу в Україні та проявили креатив та творчість при виконанні пробних робіт.

Група К 21

798 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

День Соборності

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Здобувачі освіти мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини.

З метою розширення кругозору здобувачів освіти про історію виникнення та святкування Дня Соборності України; за-для прищеплення любові і поваги до історичних та культурних надбань українського народу, інтересу до минулого; виховування почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурних цінностей в гуртожитку ДНЗ "РВПУ РС і торгівлі" було проведено виховнтий захід. В ході заходу здобувачі освіти переглянули відеоролик та створили символічний ланцюг об"єднання всіх областей України в одну цілу країну, де СХІД І ЗАХІД разом!!!

799 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

«Педагог – серце освіти»…

09.01.20р. в училищі відбувся Фестиваль педагогічних ідей «Креатив та формула успіху підготовки кваліфікованих робітників». Тільки успішний, сучасний та креативний педагог може підготувати успішного фахівця.

Викладачі, майстри в/н та вихователі ділилися досвідом щодо навчання та виховання здобувачів освіти, ознайомили з новими трендами в кулінарному та кондитерському виробництві, інноваціями в освіті та сучасними методиками викладання.

797 Рейтинг:  0.133  »  Змінено: ...   »  

ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ

23 грудня, в рамках проведення ГУ ДСНС у Рівненській області комплексних обстежень з дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, в училищі відбулися тактильно-спеціальні навчання - умовна пожежа у спортивній залі на ІІ поверсі. Оскільки заклад є об’єктом з масовим перебуванням людей, було проведене тренування з евакуації та пожежогасіння.

Після навчання інспектор пожежно-рятувального загону №3 нагадав здобувачам освіти, що з усіх видів первинних засобів пожежогасіння вогнегасники є найпоширенішими та найефективнішими. Вони прості у застосуванні, їх можна швидко привести в дію та подавати вогнегасну речовину у місця горіння. Розповів, які є види вогнегасників та продемонстрував роботу одного з них.

Потім усіх учасників освітнього процесу ознайомили з пожежно-рятувальною машиною, спорядженням вогнеборців та відповіли на поставлені запитання.

794 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  

майстер-клас з приготування і оздоблення імбирного печива

Майстром в/н Рижук С. Б. разом з здобувачами освіти, групи Кд11 з метою профорінтаційної роботи був проведений майстер-клас з приготування і оздоблення імбирного печива на базі Медичної бібліотеки для учнів 5 класу

792 Рейтинг:  0.133  »  Змінено: ...   »  
На странице: 5 10 15 20 25 30 50   Показано с 1 по 5 из 667 записей 1 2 3 4 5 ... 134 Вперед
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Завантаження ...

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк