Витівки з дріжджового тіста пропонують здобувачі освіти групи КдХ-11

899 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

тиждень за професією «Кондитер»

У період з 26.04. по 30.04 2021 року в освітньому закладі відбувся тиждень за професією «Кондитер». Здобувачі освіти мали змогу проявити здобуті знання та навички у виготовленні еклерів, святкового декору для пасок, а також випекти паски, оздобити їх; організувати виставку-продаж Великодніх виробів.

1 день
26 квітня, відбулось відкриття фотозони, стилізованої під кафе, яка працюватиме протягом тижня. Над оформленням холу І поверху креативно працювали Гарбарук Олена Володимирівна та Мельничук Людмила Олексіївна. Здобувачам освіти вручали буклети з рецептами Великодньої паски, які створили Ковалець Марія Олександрівна та Скрипник Ірина Михайлівна. Протягом дня демонструвалися відео-підбірки «Свято Торта», які підготувала Мельничук Людмила Олексіївна.

2 день

27 квітня в холі ІІ поверху був проведений захід «Ательє еклерів». Організувала і провела його Гетьманець Наталія Миколаївна, яка залучила до підготовки і проведення здобувачів освіти гр. КдХ-11. Серед відвідувачів заходу були присутні здобувачі освіти та працівники навчального закладу.

Протягом дня демонструвалися відео-підбірки «Торти з Книги рекордів Гіннеса», які підготувала Мельничук Людмила Олексіївна.

3 день

28 квітня в лабораторії кондитерського виробництва відбулися майстер-класи «Випікання крафтових пасок» та «Приготування Великоднього декору». Організували і провели заходи: Огоновська Наталія Мирославівна, Рижук Світлана Борисівна, Ковалець Марія Олександрівна. Здобувачі освіти групи Кд-11 були активними учасниками творчого процесу, отримали задоволення, гарний настрій та навички з розробки та випікання сучасних пасок.

Протягом дня демонстрували відео-підбірки «Виготовлення еклерів», які підготувала Мельничук Людмила Олексіївна.

4 день

29 квітня в лабораторії кондитерського виробництва відбулося декорування пасхальних виробів. Організували і демонстрували прийоми оздоблення: Огоновська Наталія Мирославівна, Рижук Світлана Борисівна, Ковалець Марія Олександрівна. Здобувачі освіти групи Кд-11 були активні та проявили власну креативність протягом процесу декорування. Гарбарук Олена Володимирівна та Мельничук Людмила Олексіївна організували та провели святковий ярмарок-продаж виготовлених пасок.

Протягом дня демонстрували відео-підбірки «Всесвітньо відомі кондитери України», які підготувала Мельничук Людмила Олексіївна.

5 день

Відбулось закриття тижня за професією «Кондитер», підведення підсумків.

902 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

Витівки з дріжджового тіста пропонують здобувачі освіти групи Х-11

901 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

Засідання методичної комісії. Вчимося навчати цікаво!

898 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  

майстер виробничого навчання за професією «Кухар»

22 квітня у лабораторії інноваційних харчових технологій майстер виробничого навчання за професією «Кухар» – Лемех Надія Валеріївна – провела майстер клас для здобувачів освіти третього ступеню навчання 5 розряду (групи К-11, К-21, К-22, К-23), під час якого були приготовані страви «Куряча грудка су-від під фруктовим соусом», «Овочі гриль», «Шашалик», «Стейк», «Копчені ребра». Також готували десерти «Сорбет» та «Гарбузове чатні». Для приготування використовували найновіше обладнання: хоспер, пакоджет, кутер, дегідратор та коптильню.

900 Рейтинг:  0  »  Змінено: ...   »  
На странице: 5 10 15 20 25 30 50   Показано с 1 по 5 из 766 записей 1 2 3 4 5 ... 154 Вперед
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Завантаження ...

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк