Профорієнтація

19 жовтня у Рівному розпочала свою роботу Акція «Випускник». Наші педагоги Ляшук О.В. та Оксенюк Н.І. разом з учнями груп офіціантів та продавців взяли участь у презентації свого навчального закладу. Розповіли про професії, які можна здобути в училищі, про умови вступу та навчання. А ще у невимушеній атмосфері поспілкувалися з потенційними абітурієнтами.

504 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  

День цивільного захисту

З метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту, практичного відпрацювання всіма учасниками навчально-виховного процесу дій за планом реагування на надзвичайні ситуації, практичну перевірку здатності учнів діяти за сигналами оповіщення, 19 жовтня в училищі відбувся День цивільного захисту, в рамках якого було проведено спеціальне об’єктове тренування з теми: «Порушення з причин пожежі роботи училища з елементами евакуації та надання домедичної допомоги».

ПЛАН ЗАХОДІВ:

1. Виставка стінгазет «Вогонь - друг чи ворог?», підготували учні груп І курсу.

2. Інформаційна виставка у бібліотеці «Надзвичайні ситуації соціального характеру».

3. Проведення практичних занять з учнями «Надання першої долікарської допомоги».

4. Відкриття Дня ЦЗ. Оголошення наказу директора навчального закладу «Про підготовку та проведення Дня ЦЗ і СОТ». Доведення завдань з проведення Дня ЦЗ і СОТ.

Лекція-практикум з теми «Види надзвичайних ситуацій. Індивідуальні засоби захисту» (лектор – викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Павлюк В.В.)

5. Радіоінформація - сигнал «Увага всім!». Проведення спеціального об’єктового тренування СОТ (за окремим планом). Керівник ЦЗ училища, директор Рудик В.Л., ставить завдання:

- на організацію евакуації учнів, які знаходяться в навчальному корпусі, їх розміщення у безпечних місцях;

- на організацію гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння;

- на розгортання санітарного поста з завданням надання долікарської допомоги потерпілим та підготовки їх до евакуації в лікувальні заклади (при потребі);

6. Підведення підсумків Дня ЦЗ і СОТ - оголошення наказу директора навчального закладу «Про підсумки проведення Дня ЦЗ і СОТ» для учнів та працівників.

7. Відеолекторій з теми «Основні принципи організації захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у Рівненській області. Пожежі. Небезпечні знахідки».

8. Підведення підсумків тижня з керівним складом, відповідальними особами з ЦЗ.

503 Рейтинг:  0.133  »  Змінено: ...   »  

АКАДЕМІЯ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ І ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ В ПОЗНАНІ

17 жовтня 2017 року в училище з візитом завітали представники Академії Готельного Господарства і Ресторанного бізнесу (Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu). Це приватний спеціалізований університет в Познані, який вже 23 роки займається підготовкою кращих фахівців у сфері туризму і громадського харчування, підготовка до подальшої роботи у туристичних фірмах, готелях та ресторанах у всіх країнах світу.

Нашим учням розповіли про Європейський ринок праці та перспективи розвитку українсько-польської співпраці в галузі вищої школи, про широкі пропозиції з працевлаштування після закінчення навчання.

501 Рейтинг:  0.133  »  Змінено: ...   »  

Вітання

500 Рейтинг:  0.266  »  Змінено: ...   »  

АЛЛО, ШУКАЄМО ТАЛАНТИ!

12 жовтня в училищі відбувся щорічний конкурс серед першокурсників «Алло, шукаємо таланти!», присвячений Дню захисника Вітчизни. Метою конкурсу є розвиток юнацької художньої самодіяльності, пісенного мистецтва та виконавчої майстерності, сприяння культурному та естетичному вихованню підростаючого покоління, виявлення обдарованих молодих талантів.

На конкурсі були представлені такі номінації:

- вокал;

- декламація;

- хореографія;

- інсценізація;

- гра на музичних інструментах;

- оригінальний жанр.

499 Рейтинг:  0.2  »  Змінено: ...   »  
На странице: 5 10 15 20 25 30 50   Показано с 1 по 5 из 493 записей 1 2 3 4 5 ... 99 Вперед
Завантаження ...

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк