ОЛІМПІАДА

13 грудня 2017 року в училищі відбувся 1-й етап олімпіади з предмету «Охорона праці», яку провела викладач Волкова Олена Анатоліївна.

Участь в олімпіаді взяли 20 учнів І курсу: по два учасники від кожної групи.

Результати олімпіади будуть оголошені 15 грудня 2017 року.

538 Рейтинг:  0.133  »  Змінено: ...   »  

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

8 грудня в Рівному відбулася вже традиційна для міста благодійна акція – “Волонтерські вареники”, яку організували та провели: ГО «УНСО Рівненщини», ГО «Гроза Рівненщини» та ін. Учні, студенти, випускники, педагоги, бібліотекарі, підприємці, волонтери, працівники телеканалу РТБ, поліцейські та усі бажаючі ліпили вареники для бійців АТО в їдальні корпусу №2 НУВГП.

До акції долучилося чимало рівнян. Дотримуючись вимог в оголошенні, люди різного віку і фаху приходили з качалками, мисками і ложками. За бажанням учасники були вдягнуті у вишиванки і хустинки, а наші учні груп К-12 та К-14 разом з майстрами виробничого навчання Сокотун Анною Євгеніївною та Цупрук Зінаїдою Євгеніївною - у свою рідненьку кухарську форму. Роботи вистачило всім. Ліпили вареники з різними начинками для тих, хто захищає нас, ризикуючи своїм життям, у ці зимові холодні дні.

Захід вразив організованістю, злагодженістю роботи та гарною позитивною атмосферою. Хлопці жартували, дівчата співали українських народних пісень, дух піднесення вітав у приміщенні їдальні.

Усі вареники волонтери передадуть військовим на Схід.

537 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА, ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

Згідно річного плану роботи закладу з 04 по 08 грудня 2017 року у рамках Всеукраїнського тижня права відбувся Тиждень права, який підготувала та провела викладач предмету "Основи правових знань" Скрипник Ірина Михайлівна. Нагадаємо, що Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. День прав людини відзначається 10 грудня в пам"ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році цієї декларації.

Мета проведення Тижня: підвищення рівня правової культури та правової свідомості учнів, ціннісного ставлення до себе й до інших; інформування учнів щодо їхніх конституційних прав та обов"язків, можливостей їх реалізації та захисту; здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень; формування високої громадянської позиції; виховання поваги до законів України; взаємодія з юридичними організаціями міста.

Цими ж днями в училищі проходив Тиждень психології, який підготували та провели практичний психолог Катерина Мирославівна Іванців та викладач предмету "Професійна етика і психологія спілкування" Ірина Євгеніївна Самоїл, з метою поширення знань з психології, формування комунікативних навичок та духу колективізму, створення позитивного настрою в учнівському та педагогічному колективах.

ПЛАН ЗАХОДІВ

04.12.17р.

1. Відкриття тижня. Виставка та захист газет на правову тематику.

2. Книжкова виставка літератури з теми «Права людини».

3. Тематичний стенд «Як захистити свої права»».

05.12. 17р.

Флешмоб «Стоп насилля!»

06.12. 17р.

1. Лекторій з теми «Ні насильству!».

2. Надання консультативно-методичної допомоги щодо профілактичної роботи з питань попередження насильства в сім’ї юристом антикризових програм Рівненського обласного об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив громадської організації «Чайка»» Мельник Т.Д.

07.12. 17р.

1. Зустріч з координатором антикризових програм Рівненського обласного об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив громадської організації «Чайка»» Білковською Тетяною з темою «Торгівля людьми».

2. Поширення буклетів про профілактику торгівлею людьми.

3. Гра «Квест».

Результати:

І місце – команда групи К-12;

ІІ місце – команда групи Кд-11;

ІІІ місце – команда групи К-11.

08.12. 17р.

1. Всеукраїнський урок «Права людини».

2. День настрою. Проведення акції «Кольоровий настрій».

Підведення підсумків тижня.

536 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  

ПРОЕКТ «ПОКРАЩЕННЯ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДЛЯ ПОТРЕБ ЕКОНОМІКИ ВОЛИНСЬКОГО СУБРЕГІОНУ»

5-7 грудня на базі нашого закладу у рамках проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» відбувся тренінг для методистів ПТНЗ Рівненської області з теми «Модернізація змісту професійної (професійно-технічної) освіти».

Проект реалізується управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинського ресурсного центру в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

535 Рейтинг:  0.066  »  Змінено: ...   »  

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА

4 грудня у концертній залі КЗ «Міський Будинок культури» відбувся святковий концерт вихованців міського Центру інвалідів опорно-рухового апарату, який відвідали учні нашого училища (група К-11) разом з майстрами виробничого навчання Лемех Н.В. і Малиновською Т.А.

Учні допомагали маленьким артистам на сцені, а після - подарували їм солодощі та фрукти.

534 Рейтинг:  0.133  »  Змінено: ...   »  
На странице: 5 10 15 20 25 30 50   Показано с 1 по 5 из 527 записей 1 2 3 4 5 ... 106 Вперед
Завантаження ...

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк