Наші учні - наша гордість!

  • 2017-2018 н.р.
  • 2016-2017 н.р.
  • 2015-2016 н.р.
  • 2014-2015 н.р.
Команда училища з волейболу (дівчата):

1.Козачок Анастасія , гр. К11

2. Козачок Тетяна, гр. К11

3. Полунець Ганна, гр К11

4. Матюх Іванна, гр. О22

5. Мельник Ольга, гр. Кд21

6. Слобода Аліна, гр. Кд11

7. Літвінцова Інна, гр. К13

8. Гуменюк Тетяна, гр. О11

9. Павляшик Ольга, гр. О12

10. Пархомчук Юлія, гр. П11

11. Алексеєва Марія, гр. О11

12. Мошняга Валерія, гр. О12

I місце у залік Спартакіади області 2018 року серед закладів професійно-технічної освіти
Наставник:Савич Павло Валентинович

Ошурко Сніжана

учениця групи Кд-11
І місце в обласних змаганнях з настільного тенісу у залік Спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області

Наставник: Савич Володимир Павлович



Слобода Аліна

учениця групи К-13
І місце в обласних змаганнях з настільного тенісу у залік Спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області

Наставник: Савич Володимир Павлович



Кірлонару Анастасія

учениця групи К-13
ІІІ місце в обласних змаганнях з шахів у залік Спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області

Наставник: Присяжнюк Володимир Павлович



Грицюк Софія

учениця групи К-13
ІІІ місце в обласних змаганнях з шахів у залік Спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області

Наставник: Присяжнюк Володимир Павлович



Федас Світлана

учениця групи К-24
ІIІ місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «WorldSkills Ukraine» у компетенції «Кулінарне мистецтво»

Наставник: Лемех Надія Валеріївна



Бобровник Наталія

учениця групи Кд-21
ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «WorldSkills Ukraine» у компетенції «Кондитерське мистецтво» в номінації «Святковий торт»

Наставник: Рижук Світлана Борисівна



Чудік Валентина

учениця групи Х-12

ІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" у номінації «Архітектура»

ІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" у номінації «Натюрморт»

ІІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" у номінації «Флора і фауна»

Наставник: Самоїл Ірина Євгеніївна



Анна Гладищук

учениця групи К-13
ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів ПТНЗ
Наставник: Лампека Віталій Михайлович



Черевко Анатолій

учень групи О-12
І місце в обласному огляді-конкурсі читців гумористів «Поліські пересмішники»
Наставник: Лампека Віталій Михайлович



Казанчук Софія

учениця групи К-11
І місце у номінації «Вишивка бісером» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Колодяжний Назарій

учень групи К-13
І місце у номінації «Декоративний розпис» та ІІ місце у номінації «Живопис, олійні фарби» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Комар Оксана

учениця групи К-11
І місце у номінації «Художня вишивка» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Федас Світлана

учениця групи К-14
І місце у номінації «Витинання» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Вавілова Світлана

учениця групи О-21

І місце у номінації «М’яка іграшка» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Висоцька Таїсія

учениця групи Х-11

І місце у номінації «Паперопластика» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Михалевич Аліна

учениця групи К-12

ІІ місце у номінації «Живопис, акварель» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Власюк Олександра

учениця групи Х-11

ІІ місце у номінації «Пластилінографія» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Калюх Катерина

учениця групи Х-11

ІІ місце у номінації «В’язання гачком» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Ансамбль «Ритм»

1. Федас Світлана, гр. К-14

2. Гузь Руслана, гр. О-12

3. Дмитрук Дарина, гр. К-11

4. Кульченко Анастасія, гр. К-11

5. Мотруніч Лідія, гр. Кд-11

6. Карпець Зоряна, гр. Кд-11

7. Петручик Катерина, гр. Кд-11

8. Симончук Марія, гр. Кд-11

ІІ місце у номінації «Сучасний танець» в обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів "Веселі закаблуки"

Наставник:Жогло Ольга Костянтинівна


Ковалець Марія

учениця групи Кд-11

І місце в ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Кондитер ”

Наставник: Огоновська Наталія Мирославівна


Команда училища з волейболу (дівчата):

1. Васюха Яна, гр. К12

2. Гузь Руслана, гр. О11

3. Мажула Анастасія, гр. К12

4. Матюх Іванна, гр. О12

5. Ситай Наталія, гр. Кд11

6. Мельник Ольга, гр. Кд11

7. Петрова Тетяна, гр. О12

8. Токар Ірина, гр. Х11

9. Чикида Юлія, гр. К14

10. Линь Галина, гр. К14

11. Мельничук Валентина, гр. К13

I місце у залік Спартакіади міста 2017 року серед КФК у підгрупі заклади профтехосвіти

Наставник: Антонюк Катерина Павлівна


Команда училища з баскетболу(дівчата):

1. Худоба Катерина - гр.К 23

2. Булак Анжела - гр. К21

3. Берестень Олена - гр. К23

4. Єрмійчук Юлія - гр. О12

5. Матюх Іванна - гр. О12

6. Мельник Ольга - гр. Кд 11

7. Мельничук Тетяна - гр. Х11

8. Токар Ірина - гр. Х11

9. Чудік Ніна - гр. К14

IІ місце у залік Спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області з баскетболу

Наставник: Кирилюк Павло Петрович


Михалевич Аліна

учениця групи К12

ІІ місце в обласному огляді-конкурсі читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» з твором Т.Г. Шевченка «У нашім раї на землі»

Наставник: Багинська Валентина Борисівна


Степанчук Мирослава

учениця групи П-11

ІІ місце в обласних змаганнях з армреслінгу у ваговій категорії 55 кг

Наставник: Кирилюк Павло Петрович




Зразковий ансамбль української народної пісні «Калинонька»

ІІ місце в обласному етно-фестивалі "Вифлеємська зірка" у номінації «Вокальні ансамблі, гурти»

Наставник: Лампека Віталій Михайлович



Команда училища з волейболу (дівчата):

1. Васюха Яна гр. К12

2. Гузь Руслана гр. О11

3. Мажула Анастасія гр. К12

4. Матюх Іванна гр. О12

5. Матвійчук Надія гр. Х21

6. Мельничук Тетяна гр. Х11

7. Лисюк Наталія гр. Х21

8. Сало Світлана гр. П21

9. Ситай Наталія гр. Кд11

10. Мельник Ольга гр. Кд11

11. Протас Світлана гр. К24

12. Петрова Тетяна гр. О12

IІ місце у залік Спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області

Наставник: Антонюк Катерина Павлівна


Команда училища з волейболу (юнаки):

1. Будник Павло гр. П21
2. Волощук Віталій гр. С21
3. Годун Віталій гр.О12
4. Дуля Ігор гр.О12
5. Довжаниця Сергій гр. К11
6. Котяш Андрій гр. К12
7. Колодяжний Назар гр. К13
8. Мишура Дмитро гр. О21
9. Косинський Вадим гр. О12
10. Олексюк Василь гр. О12
11. Смолінський Владислав гр. К21
12. Чубай Павло гр. К14
13. Юзьков Олег гр. П11
14. Кузьмич Роман гр. К12

І місце у залік Спартакіади серед учнів ПТНЗ Рівненської області

Наставник: Гарієвський Юрій Васильович


Богуцька Ілона

учениця групи К-22

ІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" у номінації «Портрет репортажний»;

ІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" у номінації «Натюрморт»

Наставник: Самоїл Ірина Євгеніївна


Щербань Олександр

учень групи КД-21

Переможець обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» у номінації «літературна творчість студентів»

Наставник: Федчук Ольга Анатоліївна


Лінкевич Ольга

учениця групи К-24

I місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «WorldSkills Ukraine» у компетенції «Кулінарне мистецтво»;

ІІ місце у II Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCookFEST-2016»

у компетенції «Кулінарне мистецтво»

Наставник: Лемех Надія Валеріївна


Шпоняк Назарій

учень групи О-21

І місце у II Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCookFEST-2016» у компетенції «Ресторанний сервіс»

Наставник: Бугайчук Тетяна Броніславівна


Філончук Софія

учениця групи Кд-21

ІІІ місце у II Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCookFEST-2016» у компетенції «Кондитерське мистецтво»

Наставник: Огоновська Наталія Мирославівна


Козярчук Олександр

учень групи Х21
І місце в обласному огляді-конкурсі читців гумористів «Поліські пересмішники»
Наставник: Лампека Віталій Михайлович


Боятюк Ольга

учениця групи К11
І місце у заочному конкурсі проектів євроклубів «Мій вклад в майбутнє України» у номінації «Літературний твір (есе)»
Наставник: Катеринчик Ірина Вікторівна

Кізілова Валерія

учениця групи КД11
І місце у Всеукраїнському конкурсі виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів «Подільська веселка»
Наставник: Лампека Віталій Михайлович

В`юн Ольга

учениця групи К23
І місце у номінації «Бісероплетіння» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Мазепа Ольга

учениця групи К24
І місце у номінації «Витинання» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Климець Марія

учениця групи X11
І місце у номінації «Декоративний розпис», в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Матвійчук Віктор

учень групи K23
ІІ місце у номінації «Образотворче мистецтво. Живопис, олійні фарби», в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Кожарко Майя

учениця групи КД11
ІІ місце у номінації «Паперова пластика» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Коротюк Анна

учениця групи КД11
ІІ місце у номінації «В’язання шпицями, гачком» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Вавілова Світлана

учениця групи О11
ІІ місце у номінації «М’яка іграшка» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Король Тетяна

учениця групи X11
ІІ місце у номінації «Вишивка бісером» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Ярощук Наталія

учениця групи X11
ІІІ місце у номінації «Образотворче мистецтво. Живопис, гуаш», в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Романюк Андрій

учень групи X11
ІІІ місце у номінації «Вироби з природних матеріалів» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна

Свирипчук Ольга

учень групи К11
ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів «Веселі закаблуки»
Наставник: Кривець Ольга Едуардівна

Щербань Олександр

учень групи К11
ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів «Веселі закаблуки»
Наставник: Кривець Ольга Едуардівна

Атакішиєв Рустам

учень групи O12
ІІІ місце серед чоловіків у змаганнях з кульової стрільби.
Наставник: Чиж Григорій Сергійович

Команда училища з легкої атлетики

І місце у залік Спартакіади ПТНЗ міста з легкої атлетики
Наставник: Зуєв Олег Костянтинович

Команда училища з волейболу (дівчата):

1. Лисюк Наталія - гр. Х11
2. Матвійчук Надія - гр. Х11
3. Ярмолюк Оксана - гр. К13
4. Мартинюк Вікторія - гр. К13
5. Сало Світлана - гр. П11
6. Бородій Тетяна - гр. Кд11
7. Протас Світлана - гр. К14
8. Мельник Анастасія - гр. Кд21
9. Коваль Іванна – гр. О11
10. Антонюк Катерина Павлівна – керівник гуртка

І місце у залік Спартакіади ПТНЗ міста з волейболу
Наставник: Антонюк Катерина Павлівна

Команда училища з волейболу (юнаки):

1. Громик Андрій - гр. К24
2. Кошмак Андрій - гр. К23
3. Пляшко Вадим - гр. Х11
4. Мишура Дмитро - гр. О11
5. Прус Андрій - гр. К11
6. Павлюк Павло - гр. О11
7. Волощук Віталій - гр. С11
8. Смолінський Владислав - гр. К11
9. Бахмач Павло - гр. К11

ІІ місце у залік Спартакіади ПТНЗ міста з волейболу
Наставник: Гарієвський Юрій Васильович

Кізілова Валерія

учениця групи КД11
ІІ місце в номінації «Естрадна пісня» категорія «Студент» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом»
Наставник: Лампека Віталій Михайлович

Команда училища з кульової стрільби

1. Атакішиєв Рустам, гр. О12
2. Лопоша Максим, гр. К14
3. Козак Василь, гр. К14
4. Мелещук Віталій, гр. К14
5. Бецько Микола, працівник училища

І місце з кульової стрільби серед команд коледжів та ПТНЗ міста
Наставник: Чиж Григорій Сергійович

Команда училища з баскетболу (дівчата):

1. Бовшовець Марія - гр. К22
2. Панасюк Валентина - гр. К21
3. Малько Юлія - гр. К21
4. Булак Анжела - гр. К11
5. Самчук Ірина - гр. К11
6. Берестень Олена - гр. К13
7. Пляшко Софія - гр. К13
8. Худоба Катерина - гр. К13
9. Качурець Софія - гр. О11

ІІ місце у залік Спартакіади ПТНЗ Рівненської області з баскетболу
Наставник: Кирилюк Павло Петрович

Щербань Олександр

учень групи Кд11
І місце в обласному огляді-конкурсі читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» з авторським твором «Лікар»
Наставник: Лампека Віталій Михайлович

Драматичний колектив
  1. Козярчук Олександр, учень групи Х-11
  2. Дворянська Тетяна, учениця групи К-11
  3. Нізелюк Сергій, учень групи К-13
  4. Климець Марія, учениця групи Х-11

ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі драматичних та лялькових колективів "Талановита Україна" з постановкою «Сватання на Гончарівці».


Наставник: Лампека Віталій Михайлович

Зразковий ансамбль української народної пісні «Калинонька»


Переможець обласного етно-фестивалю "Вифлеємська зірка" у номінації «Різдвяні вертепні дійства»


Наставник: Лампека Віталій Михайлович

Команда училища з волейболу (юнаки):

  1. Громик Андрій - гр. К24
  2. Ветров Юрій - гр. С21
  3. Пляшко Вадим - гр. Х11
  4. Мишура Дмитро - гр. О11
  5. Рембовський Владислав - гр. Кд11
  6. Павлюк Павло - гр. О11
  7. Волощук Віталій - гр. С11
  8. Чикида Сергій - гр. Х21

І місце в спартакіаді ПТНЗ області з волейболу
Наставник: Гарієвський Юрій Васильович

Онопчук Іванна

учениця групи С21
І місце в спартакіаді м. Рівне з шахів
Наставник: Присяжнюк Володимир Павлович

Бойчук Владислав

учень групи O21
І місце в спартакіаді м. Рівне з шашок
Наставник: Присяжнюк Володимир Павлович

Антонів Петро

учень групи O21
І місце в спартакіаді м. Рівне з шашок
Наставник: Присяжнюк Володимир Павлович

Гомонець Людмила

учениця групи К24
І місце в спартакіаді м. Рівне з шашок
Наставник: Присяжнюк Володимир Павлович

Цюзь Марія

учениця групи О11
ІІ місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
Наставник: Франюк Руслана Романівна

Кізілова Валерія

учениця групи Кд11
ІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" номінація «Портрет студійний»
Наставник: Нікончук Павло Володимирович


Богуцька Ілона

учениця групи К12
ІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" номінація «Портрет репортажний»;
ІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" номінація «Натюрморт»;
ІІІ місце в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!" номінація «експериментальне фото»
Наставник: Нікончук Павло Володимирович


Козярчук Олександр

учень групи Х11
ІІ місце в обласному огляді-конкурсі читців гумористів «Поліські пересмішники»
Наставник: Лампека Віталій Михайлович


Кізілова Валерія

учениця групи КД11
Переможниця V Рівненського Регіонального фестивалю патріотичної пісні «Поліська січ 2015» серед учнів ПТНЗ
Наставник: Лампека Віталій Михайлович


Калінич Аліна

учениця групи К21
ІІ місце в V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
Наставник: Франюк Руслана Романівна


Учнівський колектив училища

ІІ місце в обласному огляді-конкурсі драматичних та лялькових колективів "Талановита Україна"
Наставник: Лампека Віталій Михайлович



ІІ місце в чемпіонаті м. Рівне з волейболу серед чоловічих команд.
Наставник: Савич Павло Валентинович


Гладюк Марія

учениця групи К14
Гран-Прі в літературному конкурсі «Вигадана - невигадана історія про Європу» до Дня Європи.
Наставники: Доманська Оксана Ярославівна, Катеринчик Ірина Вікторівна


Калінич Аліна

учениця групи К21
І місце в літературному конкурсі «Вигадана - невигадана історія про Європу» до Дня Європи.
Наставник: Доманська Оксана Ярославівна, Катеринчик Ірина Вікторівна


Мальцева Анна

учениця групи Кд21
І місце у номінації «В’язання шпицями, гачком» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Мазепа Ольга

учениця групи К14
І місце у номінації «Розпис на склі», «Паперопластика, оригамі» , ІІІ місце у номінації "Витинання" в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Рой Олена

учениця групи С11
І місце у номінації «Образотворче мистецтво. Живопис», ІІ місце у номінації «Графіка» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


В`юн Ольга

учениця групи К13
І місце у номінації «Бісероплетіння» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Купчик Наталія

учениця групи Кд21
ІІ місце у номінації «Вироби з природних матеріалів» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Шафранська Жанна

учениця групи Кд21
ІІ місце у номінації «Вишивка бісером» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Шкодич Тетяна

учениця групи Х11
ІІ місце у номінації «Писанкарство» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Кравчук Світлана

учениця групи О21
ІІІ місце у номінації «Народна лялька» в ІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Наставник: Гулюк Сніжана Василівна


Команда училища з армспорту (дівчата):
  1. Лазарчук Наталія - гр. О21
  2. Кондратюк Тамара- гр. П11
  3. Супрунюк Юлія- гр. К22

ІІІ місце в спартакіаді ПТНЗ області з армспорту
Наставник: Кирилюк Павло Петрович

Команда училища з баскетболу (дівчата):

  1. Лазарчук Наталія - гр. О21
  2. Бовшовець Марія- гр. К12
  3. Панасюк Валентина- гр. К11
  4. Малько Юлія- гр. К11
  5. Федчук Ірина - гр. С11
  6. Прокопчук Світлана- гр. К11
  7. Криволапчук Діана- гр. К14
  8. Ліскевич Ганна - гр. П12
  9. Москалик Вікторія - гр. П12

ІІ місце в спартакіаді ПТНЗ області з баскетболу
Наставник: Савич Павло Валентинович


Команда училища з кульової стрільби:

  1. Дворський Сергій - група О21
  2. Нетичук Сергій - група О21
  3. Нікітчук Богдан - група О21
  4. Таргоній Андрій - група О21

ІІІ місце в чемпіонаті м. Рівного із кульової стрільби
Наставник: Чиж Григорій Сергійович



Лазарчук Наталія

учениця групи O21
ІІ місце в спартакіаді ПТНЗ області з армспорту
Наставник: Кирилюк Павло Петрович


Кондратюк Тамара

учениця групи П11
ІІІ місце в спартакіаді ПТНЗ області з армспорту
Наставник: Кирилюк Павло Петрович


Нікітчук Богдан

учень групи О21
ІІІ місце в спартакіаді ПТНЗ області з армспорту
Наставник: Кирилюк Павло Петрович


Команда училища з волейболу (дівчата):
  1. Чикиду Нелю – гр. К21
  2. Лазарчук Наталію – гр. О21
  3. Мельник Анастасію – гр. Кд11
  4. Шулікову Сніжану - гр. С11
  5. Федчук Ірину - гр. С11
  6. Прокоп"юк Інну - гр. К11
  7. Плотку Раїсу - гр. П11

І місце в спартакіаді міста Рівне серед ПТНЗ з волейболу
Наставник: Савич Павло Валентинович

Голяр Марія

учениця групи С11
ІІ місце в номінації «Естрадна пісня» категорія «Студент» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом»
Наставник: Лампека Віталій
Завантаження ...

Мій храм науки!

Моя Alma - Mater!
Плин часу вже збіг.
Кладу своє серце
На теплий поріг.

Мій храме науки,
Де квітла надія,
Де праця кипіла
І доля раділа.

І учень майстерно
Долав перешкоди:
Слабкий фахівець
І понині не в моді.

Училище наше –
криниця добра,
Духовності сила
Й проміння науки.

Крокуй у майбутнє
Міцною ходою,
Моя Alma – Mater,
Ми завжди з тобою!

М.С. Присяжнюк